Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2058 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 10:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,296
  • Lexime: 244,414
  15-06-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 09:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 57,224
  26-03-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 01:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 194,993
  10-06-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,678
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 16:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 38,510
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 87,408
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 11:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 22,139
  30-10-2018, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,833
  27-10-2018, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,710
  07-10-2018, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 13:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 54,283
  20-09-2018, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 13:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 27,932
  07-07-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 25,604
  15-06-2018, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,769
  15-06-2018, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 9,910
  12-06-2018, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,217
  25-04-2018, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,250
  25-04-2018, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 669
  21-03-2018, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,059
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 658
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 544
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,527
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 17:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 7,841
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,488
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 624
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  06-09-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 03:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 931
  19-07-2017, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,529
  09-05-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 143,984
  30-04-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,714
  15-04-2017, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,728
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  12-01-2017, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 10:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,627
  29-10-2016, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 77,740
  04-09-2016, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,388
  19-08-2016, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  16-08-2016, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 21:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  28-05-2016, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 20:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 18,806
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 15:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,754
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,095
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,085
  28-11-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,250
  08-08-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,675
  31-07-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 09:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,501
  14-06-2015, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,422
  12-06-2015, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,193
  12-06-2015, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,489
  12-06-2015, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 07:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,259
  12-06-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 14:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,521
  12-06-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,469
  12-06-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,461
  01-06-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,597
  11-05-2015, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,633
  06-05-2015, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 16,745
  26-04-2015, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 41,041
  23-04-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,769
  23-04-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,952
  23-04-2015, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •