Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2090 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 464
  • Lexime: 283,764
  17-06-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 55,635
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 60,099
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 404,700
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 104,156
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 118,678
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 438
  27-09-2023, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,284
  25-09-2023, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 528
  23-09-2023, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,632
  16-09-2023, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,871
  06-09-2023, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,383
  15-08-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė dhėna mbi trevat e Kosovės

  Hapur nga SHKOZA, 21-12-2009 13:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,910
  26-06-2023, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. virtual phone

  Hapur nga lllusionnzk, 19-06-2023 07:36
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  19-06-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 680
  03-05-2023, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  09-04-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 713
  03-04-2023, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Adem Demaci shpallet Hero i Kosoves

  Hapur nga Disa, 26-11-2010 11:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 13,975
  12-01-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 404
  06-01-2023, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 16,229
  29-12-2022, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sazan Guri tregon e fundit

  Hapur nga Akuamarini, 04-11-2022 08:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 791
  27-12-2022, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cila ėshtė ėndrra shqiptare?

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 763
  29-11-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pse quhem shqiptar?

  Hapur nga Albo, 02-11-2022 01:52
  arberia, origjina, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 783
  26-11-2022, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,147
  17-10-2022, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,461
  16-09-2022, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  22-08-2022, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. nenshtetesia e Shqiperis?

  Hapur nga bluetone, 04-06-2022 17:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  04-06-2022, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,646
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 907
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,430
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,785
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 972
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,132
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,773
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,970
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,931
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,728
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,252
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,415
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 37,984
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 47,078
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,031
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,776
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,454
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,759
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 75,023
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 40,485
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 41,618
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,717
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •