Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2062 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 10:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 304,740
  16-10-2019, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 09:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 76,590
  26-03-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 01:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 232,453
  10-06-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,444
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 16:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 46,572
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 99,486
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ideja e kombit.

  Hapur nga Lazo, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  02-12-2020, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,502
  20-03-2020, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 21,595
  08-03-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 11:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 36,597
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,216
  02-06-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,239
  12-04-2019, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,192
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,686
  05-03-2019, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,305
  27-10-2018, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,890
  07-10-2018, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 13:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 63,515
  20-09-2018, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 13:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 32,661
  07-07-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 31,967
  15-06-2018, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,251
  15-06-2018, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,143
  25-04-2018, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,072
  21-03-2018, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,950
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,999
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,000
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 8,984
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 17:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 11,504
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 12,425
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,858
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,467
  06-09-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 03:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,813
  19-07-2017, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,135
  09-05-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 158,434
  30-04-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,937
  15-04-2017, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,716
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,777
  12-01-2017, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 10:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,910
  29-10-2016, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 93,387
  04-09-2016, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,185
  19-08-2016, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,918
  16-08-2016, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 21:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,961
  28-05-2016, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 20:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 29,480
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 15:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,182
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,536
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,767
  28-11-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,825
  08-08-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 8,446
  31-07-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 09:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,748
  14-06-2015, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,636
  12-06-2015, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 12,760
  12-06-2015, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,743
  12-06-2015, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 07:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,428
  12-06-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 14:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,689
  12-06-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,696
  12-06-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,694
  01-06-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,523
  11-05-2015, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •