Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2091 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 464
  • Lexime: 287,386
  17-06-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 56,737
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 61,080
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 413,565
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 106,020
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 120,092
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sazan Guri tregon e fundit

  Hapur nga Akuamarini, 04-11-2022 08:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,000
  25-10-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,498
  17-10-2023, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,474
  09-10-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,286
  30-09-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 944
  29-09-2023, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 738
  27-09-2023, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,938
  25-09-2023, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 727
  23-09-2023, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,519
  15-08-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tė dhėna mbi trevat e Kosovės

  Hapur nga SHKOZA, 21-12-2009 13:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,217
  26-06-2023, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. virtual phone

  Hapur nga lllusionnzk, 19-06-2023 07:36
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 738
  19-06-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  09-04-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 846
  03-04-2023, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Adem Demaci shpallet Hero i Kosoves

  Hapur nga Disa, 26-11-2010 11:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 14,400
  12-01-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 492
  06-01-2023, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 16,630
  29-12-2022, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cila ėshtė ėndrra shqiptare?

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 897
  29-11-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pse quhem shqiptar?

  Hapur nga Albo, 02-11-2022 01:52
  arberia, origjina, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 934
  26-11-2022, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,263
  17-10-2022, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,771
  16-09-2022, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  22-08-2022, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. nenshtetesia e Shqiperis?

  Hapur nga bluetone, 04-06-2022 17:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,002
  04-06-2022, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,911
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,030
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,539
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,958
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,096
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,160
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,234
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,923
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,019
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,894
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,356
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,577
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 39,013
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 47,908
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,226
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,914
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,699
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 17,050
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 76,001
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 40,941
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 42,318
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •