Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2085 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 463
  • Lexime: 277,227
  25-02-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 53,604
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 58,524
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 389,888
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 100,694
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 116,552
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  03-05-2023, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,455
  29-04-2023, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  09-04-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 453
  03-04-2023, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,224
  17-02-2023, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Adem Demaci shpallet Hero i Kosoves

  Hapur nga Disa, 26-11-2010 11:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 13,081
  12-01-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 278
  06-01-2023, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 15,473
  29-12-2022, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sazan Guri tregon e fundit

  Hapur nga Akuamarini, 04-11-2022 08:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 638
  27-12-2022, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cila ėshtė ėndrra shqiptare?

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 602
  29-11-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pse quhem shqiptar?

  Hapur nga Albo, 02-11-2022 01:52
  arberia, origjina, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 626
  26-11-2022, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,971
  17-10-2022, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,881
  16-09-2022, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  22-08-2022, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. nenshtetesia e Shqiperis?

  Hapur nga bluetone, 04-06-2022 17:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  04-06-2022, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,253
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 754
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,299
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,614
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 820
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,941
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 997
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,996
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,583
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,854
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,805
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,483
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,116
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,267
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 36,214
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 45,523
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,749
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,555
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,033
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,304
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 73,777
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 17. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 39,553
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 40,383
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,548
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,965
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,859
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,103
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,181
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,558
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 17,159
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •