Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  81,057
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2072 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 46,268
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 53,101
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 347,269
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 88,842
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 255,288
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 107,937
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 92
  24-01-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,506
  22-01-2022, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 9,110
  05-01-2022, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 222
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,440
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,981
  15-09-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 13,686
  30-08-2021, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,305
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,107
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,482
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,428
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,999
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,565
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,011
  13-01-2021, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,586
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 30,563
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 42,361
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,037
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,965
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,527
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 15,194
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 69,920
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 36,814
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 36,912
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,959
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,014
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,970
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,645
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,648
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,400
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 15,395
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 15,525
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shqiperia sot

  Hapur nga Neteorm, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,650
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,064
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,126
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,882
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 165,938
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,775
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,549
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 102,162
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,770
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,441
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,432
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,200
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,717
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,120
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •