Close
Faqja 2 prej 42 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 2060 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 10:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 263,852
  16-10-2019, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 09:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 63,697
  26-03-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 01:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 209,238
  10-06-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 31,893
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 16:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 41,564
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 92,108
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 42,589
  23-04-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,905
  23-04-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,704
  23-04-2015, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,147
  11-03-2015, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 1. E ardhmja dhe bashkimi kombėtar

  Hapur nga mario_kingu, 10-03-2015 12:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,362
  10-03-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  06-03-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,082
  05-03-2015, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,928
  03-03-2015, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Urime Pavaresine Kosove!!!

  Hapur nga Busy Girl, 17-02-2015 03:27
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,087
  18-02-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Ia vlen ta ndegjoni

  Hapur nga anonymouss, 12-02-2015 12:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,065
  12-02-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Permeti kujton Sami Frasherin.

  Hapur nga Xhemis, 08-06-2014 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,209
  02-02-2015, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,426
  02-02-2015, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 10,309
  02-02-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,883
  02-02-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,689
  26-01-2015, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dhune dhe terror mbi Arvanitasit

  Hapur nga shitesi, 14-03-2014 07:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,777
  22-01-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,305
  16-01-2015, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,368
  04-01-2015, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 975
  25-12-2014, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,820
  23-12-2014, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  22-12-2014, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,794
  21-12-2014, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,366
  18-12-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si t'a ndalojmė asimilimin e shqiptarėve?

  Hapur nga bela70, 05-09-2003 18:57
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,920
  15-12-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kosova nuk ėshtė shtet islamik

  Hapur nga iliria e para, 14-02-2014 07:13
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,407
  14-12-2014, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,078
  06-12-2014, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  02-12-2014, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Unė e ndava Mitrovicėn!

  Hapur nga CRASH, 20-10-2014 10:56
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,115
  01-11-2014, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,566
  17-10-2014, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Y-DNA e Fiseve Shqipetare

  Hapur nga skerdilaidas, 14-08-2014 02:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,019
  17-09-2014, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Martiret e Gjuhes dhe Kultures Shqipe

  Hapur nga palushi, 03-09-2014 18:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,184
  05-09-2014, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,454
  11-07-2014, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,608
  27-06-2014, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gjergj Bojaxhi - shpresa e "fundit".

  Hapur nga skender76, 18-06-2014 16:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  18-06-2014, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,012
  04-06-2014, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfare eshte patriotizmi?

  Hapur nga Elian70, 21-08-2013 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,695
  21-05-2014, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Xhamia 'Hashim Thaēi'

  Hapur nga iliria e para, 26-04-2014 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,537
  26-04-2014, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,591
  25-04-2014, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kadare: Shqiptarėt, po aq tė dhunshėm sa popujt e Europės

  Hapur nga Akili-A, 14-11-2012 10:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,111
  19-04-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,330
  15-04-2014, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,196
  16-03-2014, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,705
  08-03-2014, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Perkufizime te Fan S.Nolit per krahinat shqiptare

  Hapur nga Gon!, 17-12-2012 06:49
  2 Faqe
  1 2
  theofan_stilian_noli
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 58,718
  05-03-2014, 03:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Po kėrkohet “Jugosllavia e re”?

  Hapur nga Archon, 26-09-2013 16:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,315
  02-03-2014, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ne, shqiptarėt nuk kemi vėllezėr!

  Hapur nga detiad, 07-10-2013 23:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,015
  27-02-2014, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Exclamation A po ndahet Kosova me Shqipėrinė ?!

  Hapur nga Wordless, 22-02-2014 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  22-02-2014, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,995
  02-02-2014, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Veriu i Kosoves merret veē me luftė

  Hapur nga Bolivari, 20-12-2013 18:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,867
  21-12-2013, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Car Dushanėt e Serbisė kundėr shqiptarisė

  Hapur nga mitjuk, 14-12-2013 05:46
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,432
  17-12-2013, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,266
  11-12-2013, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 42 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •