Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2085 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 57,762
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 145,348
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 99,087
  22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 128,381
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 36,290
  10-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,605
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 738
  20-08-2019, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,205
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 695
  19-04-2019, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 701
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,177
  06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  26-11-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,769
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 918
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 779
  25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 936
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 970
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,040
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 746
  17-04-2018, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,188
  22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,254
  21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,057
  09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,024
  06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,041
  10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 03:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 894
  17-10-2017, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 620
  17-10-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 879
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 779
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,639
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,436
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,398
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,278
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,392
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 608
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 444
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,335
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 593
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 568
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 735
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 901
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 683
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 772
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,015
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 103,321
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 946
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,032
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,350
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,680
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,883
  17-05-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 10:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,614
  04-05-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •