Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2448 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 18,603
  01-02-2024, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,905
  16-07-2023, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,611
  08-05-2023, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,848
  20-04-2023, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Intervista qė dha V. Putin

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-02-2024 10:59
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 551
  17-02-2024, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Parlamenti grek legalizon martesat e sė njėjtės gjini

  Hapur nga Neteorm, 17-02-2024 20:06
  greqia, kyriakos mitsotakis, lgbt
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,423
  18-01-2024, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja se si Amerika shkatėrroi gazsjellėsin rus Nord Stream

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 16:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,549
  08-01-2024, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,207
  08-01-2024, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,379
  28-12-2023, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 797
  27-12-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,195
  21-12-2023, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 936
  17-12-2023, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,167
  11-12-2023, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,126
  04-12-2023, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 816
  01-12-2023, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,114
  24-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  18-11-2023, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  08-11-2023, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Skandali I Kontrollit Masiv Te Internetit

  Hapur nga Darius, 10-06-2013 11:31
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 23,617
  06-11-2023, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  04-11-2023, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 788
  04-11-2023, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •