Close
Faqja 1 prej 48 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2361 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,723
  08-05-2023, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,156
  20-04-2023, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,931
  26-02-2023, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,364
  30-11-2022, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,011
  25-05-2023, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 280
  24-05-2023, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Evropa e plakur po vdes

  Hapur nga Albo, 23-05-2023 17:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 100
  23-05-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 89
  23-05-2023, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 148
  18-05-2023, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Klubi sekret i Romės

  Hapur nga Albo, 16-05-2023 01:09
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 187
  16-05-2023, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 466
  08-05-2023, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 144
  08-05-2023, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja se si Amerika shkatėrroi gazsjellėsin rus Nord Stream

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 16:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 991
  08-05-2023, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 168
  07-05-2023, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  04-05-2023, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 341
  02-05-2023, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 395
  29-04-2023, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 114
  28-04-2023, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 163
  06-04-2023, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Faqja 1 prej 48 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •