Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  93,245
Faqja 1 prej 44 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2171 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 487
  27-04-2022, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 352
  10-05-2022, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  07-05-2022, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 219
  03-05-2022, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 147
  03-05-2022, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 305
  27-04-2022, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 3,066
  23-04-2022, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Krimet e Rusise ne Ukraine.

  Hapur nga King Bardhyl, 06-04-2022 01:18
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 187
  06-04-2022, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 164
  03-04-2022, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 641
  28-03-2022, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 324
  24-03-2022, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  23-03-2022, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 269
  21-03-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 621
  21-03-2022, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 273
  18-03-2022, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Putin rifillon luften e klasave ?

  Hapur nga Shaboni, 17-03-2022 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  17-03-2022, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  16-03-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  16-03-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 300
  15-03-2022, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 232
  15-03-2022, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 209
  13-03-2022, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  10-03-2022, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. SHBA-ja ndalon importet e naftės nga Rusia

  Hapur nga Albo, 08-03-2022 22:05
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 204
  08-03-2022, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Corbett Report: Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,186
  03-03-2022, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 212
  03-03-2022, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 350
  16-02-2022, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 26,291
  07-02-2022, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,058
  12-01-2022, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 302
  11-01-2022, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 44 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •