Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2087 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  1. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

    Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 76
    • Lexime: 42,083
    04-05-2020, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

    Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 101
    • Lexime: 64,763
    21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

    Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
    32 Faqe
    1 2 3 ... 32
    • Pėrgjigje: 636
    • Lexime: 156,283
    26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

    Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
    14 Faqe
    1 2 3 ... 14
    • Pėrgjigje: 272
    • Lexime: 108,044
    22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

    Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
    29 Faqe
    1 2 3 ... 29
    • Pėrgjigje: 560
    • Lexime: 139,655
    14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 21,277
    14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  1. Guerrilje urbane ne Paris

    Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 979
    24-05-2020, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

    Hapur nga Lazo, 08-01-2020 05:47
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,377
    08-01-2020, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,963
    21-12-2019, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 644
    15-12-2019, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 464
    11-12-2019, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 2,496
    17-11-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,028
    14-10-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,921
    15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,409
    19-04-2019, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 1,372
    28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 21
    • Lexime: 9,047
    06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

    Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 3,602
    14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

    Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,620
    13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 1,467
    25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,641
    28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,533
    17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 2,031
    17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,930
    22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Cosa Nostra

    Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 44
    • Lexime: 10,719
    21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 12
    • Lexime: 2,747
    09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,780
    06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,491
    16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,668
    10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

    Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,509
    16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,282
    09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,212
    03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,353
    25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

    Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,249
    08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
  8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

    Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 2,353
    29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 2,062
    27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

    Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 2,040
    24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,876
    03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

    Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 76
    • Lexime: 14,741
    24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,157
    23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 978
    23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

    Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 3,205
    23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Klintoni prap me probleme

    Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,193
    23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

    Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,481
    23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,721
    21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,493
    21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,819
    21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,225
    19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,467
    19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,338
    19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,547
    16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Kriza greke

    Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
    62 Faqe
    1 2 3 ... 62
    • Pėrgjigje: 1,234
    • Lexime: 110,748
    16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Siri. "Terapia e grupit"

    Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,494
    14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 2,753
    13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,983
    23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Macron, Presidenti i ri i Francės

    Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 2,292
    20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •