Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2087 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 273
  • Lexime: 113,426
  10-06-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 43,498
  10-06-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 66,050
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 159,287
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 141,199
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,755
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,509
  10-06-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,322
  24-05-2020, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Lazo, 08-01-2020 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,700
  08-01-2020, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,256
  21-12-2019, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 966
  15-12-2019, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 747
  11-12-2019, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,876
  17-11-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,256
  14-10-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,191
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,742
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,594
  06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,977
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,982
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,840
  25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,939
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,792
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,463
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,314
  22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 11,668
  21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,146
  09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,158
  06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,806
  16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,989
  10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,851
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,613
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,506
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,639
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,535
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,714
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,407
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,412
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,193
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 16,044
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,423
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,271
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,627
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,493
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,134
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,741
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,804
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,384
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,501
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,403
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,650
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,850
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 114,778
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,793
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,147
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,314
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,615
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •