Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2088 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 273
  • Lexime: 115,241
  10-06-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 43,865
  10-06-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 66,460
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 160,255
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 141,796
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,900
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  30-09-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,693
  10-06-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,443
  24-05-2020, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Lazo, 08-01-2020 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,830
  08-01-2020, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,335
  21-12-2019, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  15-12-2019, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 899
  11-12-2019, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,019
  17-11-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  14-10-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,265
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,864
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,773
  06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,128
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,124
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,998
  25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,062
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,871
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,584
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,404
  22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 11,917
  21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,300
  09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,303
  06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,901
  16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,138
  10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,935
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,724
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,592
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,627
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,856
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,540
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,526
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,287
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 16,513
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,526
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,374
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,788
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,583
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,606
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,939
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,883
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,052
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,571
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,961
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,730
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,979
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 115,847
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,873
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,273
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,386
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •