Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,910
Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2213 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 310
  26-09-2022, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 333
  09-09-2022, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,264
  27-04-2022, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aufheben Der Kultur – Kultura e Anullimit

  Hapur nga Albo, 30-09-2022 21:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 40
  30-09-2022, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 326
  28-09-2022, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Fjalimi i Giorgia Meloni nė mbrojtje tė familjes

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 10:40
  familja, georgia meloni, itali, kongresi i familjes
  •  
  •  
  •  
  •  
 3. Corbett Report: Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,491
  22-09-2022, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  14-09-2022, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,576
  12-09-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 782
  11-09-2022, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 114
  08-09-2022, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 157
  06-09-2022, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 122
  01-09-2022, 22:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 90
  31-08-2022, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pse Japonia nuk ka ushtri?

  Hapur nga Albo, 22-08-2022 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  22-08-2022, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Krimet e Rusise ne Ukraine.

  Hapur nga King Bardhyl, 06-04-2022 01:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 625
  13-08-2022, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 197
  10-08-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 122
  08-08-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158
  08-08-2022, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 129
  07-08-2022, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 133
  07-08-2022, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 119
  07-08-2022, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 152
  06-08-2022, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 273
  07-07-2022, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 658
  28-06-2022, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,299
  28-06-2022, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Si t’i luteni njė Zoti qė nuk i besoni?

  Hapur nga Neteorm, 22-05-2022 13:15
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  07-05-2022, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •