Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2087 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 62,801
  21-06-2019, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 152,842
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 105,327
  22-03-2016, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 136,283
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 39,761
  10-06-2015, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 20,706
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Lazo, 08-01-2020 06:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  08-01-2020, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,477
  21-12-2019, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  15-12-2019, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 226
  11-12-2019, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,173
  17-11-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,706
  15-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,118
  19-04-2019, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,121
  28-03-2019, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,735
  06-02-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  26-11-2018, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,217
  14-08-2018, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 12:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,340
  13-08-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,183
  25-07-2018, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,313
  28-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,300
  17-04-2018, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,619
  17-04-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,624
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 10,170
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,459
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,413
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,231
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,404
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,255
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,020
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,807
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,782
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,632
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 14,268
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 929
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 766
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,811
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 970
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 894
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,265
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,563
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,009
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 831
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,118
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,340
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 108,038
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,268
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,409
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,732
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 07:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,013
  21-05-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •