Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2083 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 135,156
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 94,592
  22-03-2016, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 122,957
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 33,251
  10-06-2015, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 53,663
  04-03-2014, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,715
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 132
  05-12-2018, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 108
  26-11-2018, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 604
  19-09-2018, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,399
  14-08-2018, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 12:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 651
  13-08-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 511
  25-07-2018, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 700
  28-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 737
  17-04-2018, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 715
  17-04-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 534
  17-04-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 920
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,715
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,711
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 773
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 728
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 04:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 675
  18-10-2017, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 428
  18-10-2017, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 673
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 508
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 588
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,392
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,219
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,185
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,032
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 12,529
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 412
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,895
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 396
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 418
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 690
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 494
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 524
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 386
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 582
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 800
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 95,292
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 764
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,802
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,152
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 07:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,469
  21-05-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,278
  17-05-2017, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 11:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,192
  04-05-2017, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,272
  03-05-2017, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Terror nė Stokholm

  Hapur nga Lazo, 09-04-2017 12:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  09-04-2017, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,319
  03-04-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •