Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2084 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 59,162
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 147,632
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 100,491
  22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 130,121
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 37,065
  10-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,854
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,365
  03-09-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,414
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 782
  19-04-2019, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 782
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,323
  06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  26-11-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,872
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 995
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 860
  25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,010
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,056
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,137
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 825
  17-04-2018, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,290
  22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,536
  21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,142
  09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,114
  06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,119
  10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 956
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 850
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,731
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,520
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,485
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,351
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,639
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 675
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,442
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 663
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 806
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 971
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 758
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 751
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 842
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,088
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 105,439
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,009
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,111
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,425
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,759
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,049
  17-05-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 10:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,746
  04-05-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,526
  03-05-2017, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •