Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,788
Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2207 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 265
  09-09-2022, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 230
  01-09-2022, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,243
  27-04-2022, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Corbett Report: Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,469
  22-09-2022, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 134
  14-09-2022, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,567
  12-09-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 767
  11-09-2022, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 113
  08-09-2022, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 155
  06-09-2022, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 117
  01-09-2022, 22:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  31-08-2022, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse Japonia nuk ka ushtri?

  Hapur nga Albo, 22-08-2022 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  22-08-2022, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Krimet e Rusise ne Ukraine.

  Hapur nga King Bardhyl, 06-04-2022 01:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 619
  13-08-2022, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 192
  10-08-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  08-08-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  08-08-2022, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  07-08-2022, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 128
  07-08-2022, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 110
  07-08-2022, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 148
  06-08-2022, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 266
  07-07-2022, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 650
  28-06-2022, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,296
  28-06-2022, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Si t’i luteni njė Zoti qė nuk i besoni?

  Hapur nga Neteorm, 22-05-2022 13:15
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  07-05-2022, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 371
  03-05-2022, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 269
  03-05-2022, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 459
  27-04-2022, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 3,938
  23-04-2022, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •