Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2088 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 117,074
  11-11-2020, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 44,230
  10-06-2020, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 66,827
  21-06-2019, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 160,892
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 142,346
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,090
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  30-09-2020, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,873
  10-06-2020, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,585
  24-05-2020, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Lazo, 08-01-2020 06:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,972
  08-01-2020, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,457
  21-12-2019, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  15-12-2019, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  11-12-2019, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,180
  17-11-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,426
  14-10-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,374
  15-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,023
  28-03-2019, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,975
  06-02-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,295
  14-08-2018, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 12:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,295
  13-08-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,159
  25-07-2018, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,224
  28-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,983
  17-04-2018, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,799
  17-04-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,579
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 12,173
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,485
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,487
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,037
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,294
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,086
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,857
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,742
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,857
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,747
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,037
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,694
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,702
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,818
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 16,901
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,876
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,498
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,175
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,089
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,803
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,386
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,416
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,601
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,047
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,129
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,070
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,114
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 117,036
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,040
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,431
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,527
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •