Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  99,965
Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2248 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,809
  26-11-2022, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 673
  01-10-2022, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 609
  26-09-2022, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ron Paul: Teknologjia dhe shteti tė ndarė

  Hapur nga Albo, 28-11-2022 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 28
  28-11-2022, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 34
  28-11-2022, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse Amerika po provokon Kinėn?

  Hapur nga Albo, 25-11-2022 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 74
  25-11-2022, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 75
  23-11-2022, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 71
  23-11-2022, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 116
  17-11-2022, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  14-11-2022, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 176
  01-11-2022, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 159
  31-10-2022, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 197
  31-10-2022, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 110
  30-10-2022, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  25-10-2022, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  10-10-2022, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Aufheben Der Kultur – Kultura e Anullimit

  Hapur nga Albo, 30-09-2022 21:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 208
  30-09-2022, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Fjalimi i Giorgia Meloni nė mbrojtje tė familjes

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 10:40
  familja, georgia meloni, itali, kongresi i familjes
  •  
  •  
  •  
  •  
 5. Corbett Report: Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,651
  22-09-2022, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  14-09-2022, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,663
  12-09-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 45 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •