Close
Faqja 1 prej 48 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2399 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,593
  16-07-2023, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,817
  28-05-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,581
  08-05-2023, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,119
  20-04-2023, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,407
  13-09-2023, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,530
  02-09-2023, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 399
  26-08-2023, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Izraeli nė prag tė njė lufte civile

  Hapur nga Albo, 27-03-2023 11:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 666
  02-08-2023, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 202
  02-08-2023, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 435
  15-07-2023, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 230
  10-07-2023, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse u dogj Franca?!

  Hapur nga vgj, 08-07-2023 10:43
  franca
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 226
  08-07-2023, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 1,048
  02-07-2023, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 671
  26-06-2023, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 349
  22-06-2023, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 951
  20-06-2023, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 353
  12-06-2023, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 509
  24-05-2023, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 48 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •