Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,376
Faqja 1 prej 47 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2302 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,644
  25-12-2022, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,663
  30-11-2022, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,052
  01-10-2022, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,092
  15-09-2022, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 144
  30-01-2023, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 169
  25-01-2023, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 112
  25-01-2023, 00:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 229
  22-01-2023, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  22-01-2023, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,376
  22-01-2023, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,758
  15-01-2023, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 130
  08-01-2023, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  05-01-2023, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 136
  21-12-2022, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  19-12-2022, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Corbett Report: Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,845
  12-12-2022, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 47 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •