Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  16,433
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2100 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 124,632
  11-11-2020, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 48,005
  10-06-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 71,190
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 167,514
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 150,231
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,618
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  27-04-2021, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  20-03-2021, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  27-02-2021, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 553
  02-02-2021, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,514
  10-01-2021, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 723
  10-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Britania largohet pėrfundimisht nga BE-ja

  Hapur nga Neteorm, 01-01-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  01-01-2021, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 604
  29-12-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  30-09-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Neteorm, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,432
  24-05-2020, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2020 06:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,810
  08-01-2020, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,195
  21-12-2019, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,993
  15-12-2019, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,804
  11-12-2019, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,194
  17-11-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,145
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,921
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,190
  06-02-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,226
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,187
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,057
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,617
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,816
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,463
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 13,728
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,419
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,392
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,882
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,199
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Neteorm, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,945
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,736
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,578
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,711
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Neteorm, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,548
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Neteorm, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,916
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,558
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Neteorm, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,576
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,479
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 18,741
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,504
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,915
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,731
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •