Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,443
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2098 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 123,583
  11-11-2020, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 47,368
  10-06-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 70,448
  21-06-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 166,387
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 148,884
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,365
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 381
  20-03-2021, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  27-02-2021, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 457
  02-02-2021, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  10-01-2021, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kush ėshtė Bill Gates?

  Hapur nga Albo, 30-12-2020 22:03
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 626
  10-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Britania largohet pėrfundimisht nga BE-ja

  Hapur nga Neteorm, 01-01-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 572
  01-01-2021, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  29-12-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,118
  30-09-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Neteorm, 26-11-2018 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,315
  24-05-2020, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2020 06:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,675
  08-01-2020, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,098
  21-12-2019, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,881
  15-12-2019, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,688
  11-12-2019, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,073
  17-11-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,023
  15-08-2019, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,795
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,031
  06-02-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,097
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,066
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,921
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,533
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,689
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,354
  22-01-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 13,512
  21-01-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,275
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,269
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,771
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,068
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Neteorm, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,822
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,619
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,476
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,588
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Neteorm, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,439
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Neteorm, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,795
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,448
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Neteorm, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,480
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,365
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 18,554
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,418
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,807
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,639
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,329
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,799
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •