Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,131
Faqja 1 prej 46 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2252 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,870
  30-11-2022, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 712
  01-10-2022, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 653
  26-09-2022, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 77
  30-11-2022, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 438
  29-11-2022, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lėvizur: Ron Paul: Teknologjia dhe shteti tė ndarė

  Hapur nga Albo, 29-11-2022 17:07
  liria e fjales, ron paul, shteti, teknologjia
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 63
  28-11-2022, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse Amerika po provokon Kinėn?

  Hapur nga Albo, 25-11-2022 13:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 83
  25-11-2022, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 82
  23-11-2022, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 79
  23-11-2022, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 122
  17-11-2022, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  14-11-2022, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 184
  01-11-2022, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 166
  31-10-2022, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 206
  31-10-2022, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 115
  30-10-2022, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  25-10-2022, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  10-10-2022, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Aufheben Der Kultur – Kultura e Anullimit

  Hapur nga Albo, 30-09-2022 21:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 211
  30-09-2022, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Fjalimi i Giorgia Meloni nė mbrojtje tė familjes

  Hapur nga Albo, 27-09-2022 10:40
  familja, georgia meloni, itali, kongresi i familjes
  •  
  •  

Faqja 1 prej 46 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •