Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2085 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 143,835
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 98,578
  22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 127,789
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 35,747
  10-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 55,990
  04-03-2014, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,457
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 571
  19-04-2019, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,065
  12-04-2019, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 587
  28-03-2019, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,009
  06-02-2019, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  05-12-2018, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Guerrilje urbane ne Paris

  Hapur nga Lazo, 26-11-2018 16:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  26-11-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 21:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,651
  14-08-2018, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Punė e kryer: Erdogani sėrish nė pushtet

  Hapur nga Lazo, 25-06-2018 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 829
  13-08-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 670
  25-07-2018, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 862
  28-05-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 879
  17-04-2018, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 911
  17-04-2018, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 671
  17-04-2018, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,075
  22-01-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,829
  21-01-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,930
  09-01-2018, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 910
  06-01-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 776
  16-12-2017, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 948
  10-11-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 03:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 831
  17-10-2017, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 554
  17-10-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 794
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 638
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 559
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,545
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,335
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,313
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,202
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,044
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 546
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,182
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 521
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 830
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 628
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 707
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 947
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 101,337
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 884
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,944
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,274
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,607
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,697
  17-05-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 10:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,485
  04-05-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •