Close
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3901 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 28,501
  31-10-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 83,235
  02-06-2019, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 94,434
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 176,228
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 187,810
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 320
  10-11-2020, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  22-09-2020, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Masakra SERBE mbi fėmijėt SHQIPTARĖ.

  Hapur nga Lazo, 20-09-2020 18:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  20-09-2020, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 961
  01-08-2020, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,821
  23-06-2020, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 7,542
  06-06-2020, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 722
  03-06-2020, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 734
  29-05-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 4,063
  24-05-2020, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 10,048
  20-05-2020, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 07:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 556
  04-05-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,489
  30-04-2020, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  29-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  18-04-2020, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  17-04-2020, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 753
  16-04-2020, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 775
  16-04-2020, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,471
  09-04-2020, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 07:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  28-03-2020, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 959
  04-03-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,511
  17-02-2020, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,038
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  23-12-2019, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 976
  22-12-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 973
  19-12-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,406
  18-12-2019, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 21,211
  02-11-2019, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,374
  15-10-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,782
  07-10-2019, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  28-09-2019, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  28-09-2019, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,873
  20-06-2019, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,333
  04-06-2019, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,388
  18-05-2019, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,498
  30-04-2019, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,254
  24-04-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,097
  21-04-2019, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,141
  18-04-2019, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,239
  16-04-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,660
  12-04-2019, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,985
  26-02-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,299
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 22,513
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,663
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 6,944
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •