Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3883 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 23,075
  31-10-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 72,384
  02-06-2019, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 84,052
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 159,918
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 171,426
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 3,355
  15-02-2020, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 5,551
  02-02-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 232
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 105
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,934
  06-01-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 261
  23-12-2019, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  22-12-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 286
  19-12-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  18-12-2019, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 17,197
  02-11-2019, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 632
  15-10-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 416
  28-09-2019, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  28-09-2019, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 977
  20-06-2019, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  04-06-2019, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  18-05-2019, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  30-04-2019, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,316
  24-04-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  21-04-2019, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 600
  18-04-2019, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  16-04-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 826
  12-04-2019, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 3,914
  14-03-2019, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,886
  26-02-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 480
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 18,443
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,567
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 957
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,058
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,037
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 963
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 760
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 24,735
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 864
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 17,313
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,091
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,600
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,919
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,478
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,210
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,941
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •