Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3876 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 21,747
  31-10-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 70,067
  02-06-2019, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 81,664
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 155,987
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 168,112
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 3,542
  08-12-2019, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 2,568
  25-11-2019, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 16,675
  02-11-2019, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 422
  15-10-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  28-09-2019, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  28-09-2019, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 764
  20-06-2019, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  04-06-2019, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  18-05-2019, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  30-04-2019, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,047
  24-04-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  21-04-2019, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 475
  18-04-2019, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 317
  16-04-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 607
  12-04-2019, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 3,448
  14-03-2019, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,619
  26-02-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 345
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 17,824
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,081
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 788
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 811
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 800
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 464
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 551
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 777
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 555
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 24,223
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 676
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 16,751
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,908
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,263
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,683
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 540
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,207
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 997
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,728
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,724
  16-05-2018, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  15-05-2018, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,384
  14-05-2018, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,070
  13-05-2018, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,937
  13-05-2018, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 941
  17-04-2018, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 07:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 782
  17-04-2018, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 846
  07-03-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •