Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3876 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 21,390
  31-10-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 69,455
  02-06-2019, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 81,068
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 154,993
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 167,242
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 2,345
  18-11-2019, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 2,916
  16-11-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 16,520
  02-11-2019, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 352
  15-10-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  28-09-2019, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  28-09-2019, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 688
  20-06-2019, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  04-06-2019, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  18-05-2019, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  30-04-2019, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 982
  24-04-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 265
  21-04-2019, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 432
  18-04-2019, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 257
  16-04-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 542
  12-04-2019, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 3,338
  14-03-2019, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,539
  26-02-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 386
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 319
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 379
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 17,704
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 3,970
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 738
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 748
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 745
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 700
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 496
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 24,116
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 623
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 16,628
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,862
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,162
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,615
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 485
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,151
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 927
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,683
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,661
  16-05-2018, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  15-05-2018, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,307
  14-05-2018, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,007
  13-05-2018, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,845
  13-05-2018, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 890
  17-04-2018, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 07:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 711
  17-04-2018, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 781
  07-03-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •