Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3865 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 18,406
  09-02-2019, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 75,036
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 63,417
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 145,903
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 158,455
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 762
  16-02-2019, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 14,350
  04-02-2019, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,005
  24-01-2019, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 129
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 182
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 185
  09-12-2018, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 15,650
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 334
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 2,761
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 414
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 399
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 437
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 300
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 447
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 275
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 984
  02-10-2018, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 22,937
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 364
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 15,635
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,534
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,486
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,238
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 869
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 630
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,377
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,337
  16-05-2018, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  15-05-2018, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,774
  14-05-2018, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 723
  13-05-2018, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,373
  13-05-2018, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 587
  17-04-2018, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 07:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 514
  17-04-2018, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 512
  07-03-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,050
  21-02-2018, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 755
  02-02-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,647
  01-02-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 720
  28-01-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 961
  16-01-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,916
  03-01-2018, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 18:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 396
  02-01-2018, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 560
  27-12-2017, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  20-12-2017, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,419
  12-12-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 09:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 466
  11-12-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 03:05
  •  
  •  

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •