Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3883 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 23,259
  31-10-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 72,603
  02-06-2019, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 84,303
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 160,280
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 171,707
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,015
  17-02-2020, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 3,444
  15-02-2020, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 5,981
  02-02-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 260
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 108
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 271
  23-12-2019, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 285
  22-12-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  19-12-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  18-12-2019, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 17,258
  02-11-2019, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 640
  15-10-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  28-09-2019, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  28-09-2019, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 992
  20-06-2019, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  04-06-2019, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 690
  18-05-2019, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  30-04-2019, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,345
  24-04-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  21-04-2019, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 604
  18-04-2019, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  16-04-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 835
  12-04-2019, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 3,972
  14-03-2019, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,950
  26-02-2019, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  01-01-2019, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  18-12-2018, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 615
  17-12-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 18,514
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 861
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,634
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 978
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,093
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,064
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 652
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 735
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 971
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 770
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 24,897
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 876
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 17,398
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,100
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,629
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,960
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 730
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,496
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,229
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,965
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •