Close
Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4005 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 245,706
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 51,608
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 121,246
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 132,194
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 246,407
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  14-07-2024, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,970
  09-07-2024, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,937
  27-05-2024, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  26-05-2024, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 29,041
  16-05-2024, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,535
  10-05-2024, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 407
  08-05-2024, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 630
  30-04-2024, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,383
  24-04-2024, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,509
  26-03-2024, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,147
  21-03-2024, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  28-02-2024, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 834
  14-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 718
  06-01-2024, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  03-01-2024, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 747
  08-12-2023, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Heqje lirie vs Kufizim lirie

  Hapur nga zeus, 05-11-2023 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,228
  07-11-2023, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,337
  08-09-2023, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,184
  31-08-2023, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  01-08-2023, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 732
  01-08-2023, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  21-07-2023, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  10-07-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga vijnė turistėt nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 06-07-2023 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 682
  07-07-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,036
  07-06-2023, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 54,000
  24-05-2023, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 879
  23-05-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 653
  13-05-2023, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lumi Vjosa shpallet Park Kombėtar

  Hapur nga Albo, 16-03-2023 00:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 924
  02-05-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr tė kaluarėn e Kosovės

  Hapur nga pirro2020, 30-03-2023 03:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,030
  30-03-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  14-03-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •