Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,477
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,374
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,184
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,201
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,618
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 49
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 316
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 655
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 279
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 115
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 326
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 14,858
  01-04-2019, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,237
  22-03-2019, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 2,465
  14-03-2019, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,243
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,078
  23-02-2019, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 183
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 16,423
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 3,190
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 520
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 470
  27-10-2018, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 510
  27-10-2018, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  25-10-2018, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  19-10-2018, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 489
  15-10-2018, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 316
  12-10-2018, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 23,283
  22-09-2018, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 422
  21-09-2018, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 15,918
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 01:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,614
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,706
  02-08-2018, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 21:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,354
  03-07-2018, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 317
  29-06-2018, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 416
  19-06-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 930
  10-06-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 718
  30-05-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,452
  17-05-2018, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,392
  16-05-2018, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 417
  15-05-2018, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,892
  14-05-2018, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 793
  13-05-2018, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,500
  13-05-2018, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 671
  17-04-2018, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 06:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 565
  17-04-2018, 02:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 559
  07-03-2018, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,128
  21-02-2018, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 822
  02-02-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,935
  01-02-2018, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 793
  28-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,033
  16-01-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •