Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  16,178
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3914 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 703
  • Lexime: 186,197
  12-01-2021, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 31,587
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 88,777
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 99,610
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 196,504
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  03-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,481
  02-05-2021, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 9,420
  01-05-2021, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 933
  12-04-2021, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 369
  05-04-2021, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 234
  05-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ju lutem mos e shisni votėn!

  Hapur nga Neteorm, 05-04-2021 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 249
  05-04-2021, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 590
  04-04-2021, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arrow Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 18:26
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 77,185
  28-02-2021, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sa i pasur ėshtė Edi Rama?

  Hapur nga Albo, 27-02-2021 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  27-02-2021, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  27-02-2021, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 366
  04-02-2021, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historia qe perseritet prej dekadash

  Hapur nga Shaboni, 21-01-2021 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  21-01-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 558
  20-01-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cili ėshtė morali i jetės suaj?

  Hapur nga Albo, 17-01-2021 12:30
  morali
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 504
  18-01-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,177
  08-01-2021, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  30-12-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  25-11-2020, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  10-11-2020, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,666
  22-09-2020, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Masakra SERBE mbi fėmijėt SHQIPTARĖ.

  Hapur nga Neteorm, 20-09-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,065
  20-09-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,563
  01-08-2020, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,663
  23-06-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,282
  03-06-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,390
  29-05-2020, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,511
  24-05-2020, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 11,975
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,153
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,393
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,507
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,436
  16-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,505
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,219
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,755
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,724
  04-03-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,561
  17-02-2020, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,844
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,167
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,655
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,377
  23-12-2019, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,713
  22-12-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,739
  19-12-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,082
  18-12-2019, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 23,662
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •