Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,868
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3944 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 211,691
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,324
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 102,550
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 113,677
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 217,258
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 196
  22-09-2022, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 89
  22-09-2022, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 133
  20-09-2022, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 107
  16-09-2022, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 1. TURIZMI - Shqipėria nė sytė e vizitorėve

  Hapur nga sirena_adria, 19-03-2018 09:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,322
  01-09-2022, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  22-08-2022, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Turizėm i pėrgjakur!

  Hapur nga Neteorm, 08-08-2022 08:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 491
  16-08-2022, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Peticioni pėr plazhet.

  Hapur nga Neteorm, 08-07-2022 00:55
  nisma thurje, peticion, plazhe publike
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 402
  15-07-2022, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,398
  28-05-2022, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 26,158
  02-05-2022, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  01-04-2022, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,428
  23-03-2022, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,181
  01-03-2022, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 15,174
  19-02-2022, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 519
  24-01-2022, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  20-01-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Turizmi 2022, njė hap drejt normalitetit

  Hapur nga Neteorm, 17-01-2022 11:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  17-01-2022, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 367
  12-01-2022, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 317
  12-01-2022, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 938
  07-01-2022, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  06-01-2022, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  Hapur nga Neteorm, 15-12-2021 17:23
  kronike, vrasje
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 802
  21-12-2021, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  09-12-2021, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,211
  13-09-2021, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 13,357
  03-07-2021, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,005
  02-07-2021, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 870
  02-07-2021, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,029
  23-06-2021, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,573
  31-05-2021, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,239
  03-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,066
  12-04-2021, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,334
  05-04-2021, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,334
  05-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ju lutem mos e shisni votėn!

  Hapur nga Neteorm, 05-04-2021 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,372
  05-04-2021, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arrow Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 18:26
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 81,842
  28-02-2021, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sa i pasur ėshtė Edi Rama?

  Hapur nga Albo, 27-02-2021 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,133
  27-02-2021, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,033
  27-02-2021, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  04-02-2021, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia qe perseritet prej dekadash

  Hapur nga Shaboni, 21-01-2021 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,459
  21-01-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,567
  20-01-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •