Close
Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4002 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 241,861
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 50,656
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 119,646
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 130,746
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 243,270
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 28,317
  16-05-2024, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,214
  10-05-2024, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 281
  08-05-2024, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  30-04-2024, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,301
  24-04-2024, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,453
  26-03-2024, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,095
  21-03-2024, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  28-02-2024, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,860
  23-02-2024, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 766
  14-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  06-01-2024, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  03-01-2024, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  08-12-2023, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Heqje lirie vs Kufizim lirie

  Hapur nga zeus, 05-11-2023 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,163
  07-11-2023, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,276
  08-09-2023, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,037
  31-08-2023, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  01-08-2023, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 677
  01-08-2023, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 677
  21-07-2023, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 635
  10-07-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nga vijnė turistėt nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 06-07-2023 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 627
  07-07-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 990
  07-06-2023, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 53,144
  24-05-2023, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 792
  23-05-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  13-05-2023, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lumi Vjosa shpallet Park Kombėtar

  Hapur nga Albo, 16-03-2023 00:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 869
  02-05-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Debati pėr tė kaluarėn e Kosovės

  Hapur nga pirro2020, 30-03-2023 03:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 981
  30-03-2023, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  14-03-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  14-03-2023, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rruga e vdekjes mes maleve shqiptare

  Hapur nga Akuamarini, 24-02-2023 08:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  24-02-2023, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nuk kemi c'te presim me!

  Hapur nga Neteorm, 21-01-2023 18:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,174
  19-02-2023, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  05-02-2023, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 81 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •