Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3895 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 24,962
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 75,705
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 87,366
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 165,393
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 175,877
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 1,809
  24-05-2020, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 7,485
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 4,493
  16-05-2020, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 89
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 195
  16-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,480
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 504
  16-03-2020, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  04-03-2020, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,415
  17-02-2020, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 486
  30-01-2020, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  18-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  24-12-2019, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 04:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 406
  23-12-2019, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 478
  22-12-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  19-12-2019, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 06:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  18-12-2019, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 17,720
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 14:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 835
  15-10-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,199
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  28-09-2019, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 577
  28-09-2019, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,235
  20-06-2019, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 872
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,004
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,556
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 740
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 730
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,044
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,192
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 591
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 771
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 19,143
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,082
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,162
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,120
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,337
  27-10-2018, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,294
  27-10-2018, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 838
  25-10-2018, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  19-10-2018, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,166
  15-10-2018, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •