Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  95,937
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3936 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 208,547
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 101,465
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 39,717
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 112,637
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 215,574
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "A duhet zbatuar apo jo denimi me vdekje"?

  Hapur nga Ingenuous, 26-05-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 840
  26-05-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "alkimia Shqipetare"

  Hapur nga TOKE GEGA, 16-02-2008 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  16-02-2008, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 228
  • Lexime: 19,293
  21-06-2012, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,294
  05-09-2008, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Buti"

  Hapur nga Brari, 02-08-2011 23:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 844
  02-08-2011, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,065
  11-09-2009, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Ēensura" ndaj Erion Veliaj

  Hapur nga Begby, 09-12-2009 03:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,084
  10-12-2009, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs down "Cirk dhe buke"

  Hapur nga ALBA, 29-12-2003 05:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 889
  29-12-2003, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,582
  07-04-2010, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Emigrante, aplikoni per dokumentet biometrike"

  Hapur nga toni007, 04-08-2009 10:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,958
  13-12-2011, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Emigrantėt" pushtojnė Shqipėrinė?

  Hapur nga Edvin83, 25-12-2011 08:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 5,525
  28-12-2011, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Fiera del Levante" medalje biznesit

  Hapur nga Anton, 11-07-2002 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,344
  11-07-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Gay Paradė" do tė mbahet nė Shqipėri mė 17 maj

  Hapur nga Sharri-Liburna, 22-03-2012 10:07
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 250
  • Lexime: 19,510
  18-05-2012, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Heronjte...

  Hapur nga juelda, 14-09-2011 13:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,200
  14-09-2011, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: "Horror" futbollistik nė Kukės

  Hapur nga brooklyn2007, 08-05-2012 17:23
  •  
  •  
 12. "Jam penduar, por nuk kisha rrugė tjetėr"

  Hapur nga Brari, 15-02-2007 04:22
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,292
  23-02-2007, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: "Kakome", nxitje nga ekstremistė grekė

  Hapur nga Drini_i_Zi, 31-05-2011 20:19
  •  
  •  
 14. "Kerkohet nje ambasador"

  Hapur nga vagabondo_nyc, 16-03-2007 16:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,180
  14-04-2007, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Klandestin" apo ikanak?

  Hapur nga Skerdi Sika, 12-10-2003 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  12-10-2003, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,429
  14-07-2014, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post "Krenarė apo tė zhgėnjyer"

  Hapur nga Donald Bezhani, 19-12-2012 16:26
  100 vjetori
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,484
  05-02-2013, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,424
  28-09-2009, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,403
  07-06-2010, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,314
  17-06-2005, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 878
  17-11-2009, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "Me barin e thate digjet dhe i njomi"

  Hapur nga saimiri-uk, 08-03-2004 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  08-03-2004, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,173
  20-10-2002, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Nata e Bardhė" nė Pezė dhe Berisha.

  Hapur nga Humdinger, 27-11-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,175
  07-12-2006, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,180
  16-04-2005, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 19. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 22,105
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post "Nje Reforme, Shume Mite"

  Hapur nga Borix, 16-05-2007 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,129
  16-05-2007, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,558
  18-02-2009, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Perdhunimet e rreme qe pasurojne policet"

  Hapur nga Tirana, 27-04-2005 03:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,164
  27-04-2005, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. "Pėrtej tė majtės dhe tė djathtės"

  Hapur nga Brari, 30-07-2009 23:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,056
  31-07-2009, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,563
  25-05-2013, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. "Policėt" grabisin shefin e Rendit

  Hapur nga ALBA, 26-07-2003 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,479
  26-07-2003, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,621
  28-01-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 24. "Qendrestaret" e Sali-Sistemit Anarkik

  Hapur nga Duaje Siveten, 14-01-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,738
  22-01-2010, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,607
  11-12-2010, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 25. "Qyteterimi shqiptar"

  Hapur nga murik, 03-08-2006 22:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,132
  22-09-2006, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. "Reforma" ne Drejtesi-iiiiiiii...

  Hapur nga SERAFIM DILO, 16-01-2016 08:12
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,927
  20-01-2016, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. "Rruga e Diellit"

  Hapur nga BenAlbani, 06-06-2009 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  06-06-2009, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 28. "Ruajtja" dhe "Mbrojtja" e Mjedisit ne Shqiperi

  Hapur nga Edvin83, 14-02-2008 11:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 55,757
  26-02-2008, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,276
  16-06-2011, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 29. "Shitet shteti", lista me 1.500 objekte

  Hapur nga Brari, 14-10-2011 04:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,222
  14-10-2011, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •