Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,953
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3904 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 703
  • Lexime: 182,528
  12-01-2021, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 30,314
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 86,747
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 97,546
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 193,322
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  04-02-2021, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Historia qe perseritet prej dekadash

  Hapur nga Shaboni, 21-01-2021 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  21-01-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 368
  20-01-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 338
  20-01-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cili ėshtė morali i jetės suaj?

  Hapur nga Albo, 17-01-2021 12:30
  morali
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 299
  18-01-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,881
  08-01-2021, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  30-12-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  25-11-2020, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Masakra SERBE mbi fėmijėt SHQIPTARĖ.

  Hapur nga Neteorm, 20-09-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  20-09-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,373
  01-08-2020, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,360
  23-06-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 8,866
  06-06-2020, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,107
  03-06-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  29-05-2020, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,139
  24-05-2020, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 11,374
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 934
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,083
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,146
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,284
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,266
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 7,652
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,492
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,453
  04-03-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,196
  17-02-2020, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,580
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 967
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,401
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,188
  23-12-2019, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,473
  22-12-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,477
  19-12-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,831
  18-12-2019, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 23,105
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 14:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,950
  15-10-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,347
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,331
  28-09-2019, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,709
  28-09-2019, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,426
  20-06-2019, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,901
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,936
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,053
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,858
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,568
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •