Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3898 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 26,417
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 78,568
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 90,060
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 169,468
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 180,374
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  01-08-2020, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,175
  23-06-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 6,141
  06-06-2020, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 379
  03-06-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  29-05-2020, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 2,694
  24-05-2020, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 8,581
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 257
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 484
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  16-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 471
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,243
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  04-03-2020, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,849
  17-02-2020, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 721
  30-01-2020, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  18-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  24-12-2019, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Debatet Sherri ne “Opinion”, Marku:

  Hapur nga Akuamarini, 23-12-2019 04:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 554
  23-12-2019, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  22-12-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  19-12-2019, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Debati pėr "Heronjtė e Bulevardit"!

  Hapur nga Akuamarini, 18-12-2019 06:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,254
  18-12-2019, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 18,966
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tempora X - Thagmat e javės -

  Hapur nga Akuamarini, 15-10-2019 14:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,055
  15-10-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,407
  07-10-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  28-09-2019, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 775
  28-09-2019, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,415
  20-06-2019, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 990
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,033
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,831
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 821
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 886
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,256
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,500
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 995
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 943
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 20,454
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,316
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,935
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,294
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,641
  27-10-2018, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,577
  27-10-2018, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •