Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  40,627
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3919 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 703
  • Lexime: 189,668
  12-01-2021, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 33,288
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 90,950
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 102,197
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 199,881
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 10,866
  03-07-2021, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 170
  02-07-2021, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  02-07-2021, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 226
  23-06-2021, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,674
  09-06-2021, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,023
  01-06-2021, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 514
  31-05-2021, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 7,378
  23-05-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  03-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,207
  12-04-2021, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 615
  05-04-2021, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  05-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ju lutem mos e shisni votėn!

  Hapur nga Neteorm, 05-04-2021 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 528
  05-04-2021, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arrow Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 18:26
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 77,774
  28-02-2021, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sa i pasur ėshtė Edi Rama?

  Hapur nga Albo, 27-02-2021 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  27-02-2021, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  27-02-2021, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  04-02-2021, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historia qe perseritet prej dekadash

  Hapur nga Shaboni, 21-01-2021 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  21-01-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 815
  20-01-2021, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cili ėshtė morali i jetės suaj?

  Hapur nga Albo, 17-01-2021 12:30
  morali
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 743
  18-01-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,523
  08-01-2021, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  30-12-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,161
  25-11-2020, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,002
  22-09-2020, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Masakra SERBE mbi fėmijėt SHQIPTARĖ.

  Hapur nga Neteorm, 20-09-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,753
  20-09-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,857
  01-08-2020, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,986
  23-06-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,051
  03-06-2020, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,685
  29-05-2020, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 13,613
  20-05-2020, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fundi karantines, a eshte koha e duhur?

  Hapur nga driniluka, 04-05-2020 06:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,418
  04-05-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,225
  29-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,648
  18-04-2020, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  17-04-2020, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,726
  16-04-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,795
  16-04-2020, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,785
  09-04-2020, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tė varfėr edhe pėrballė virusit

  Hapur nga Akuamarini, 28-03-2020 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,884
  28-03-2020, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,829
  04-03-2020, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,138
  17-02-2020, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,002
  30-01-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,011
  18-01-2020, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,972
  24-12-2019, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •