Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,875
Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3944 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 217,321
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 211,739
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 113,700
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 102,585
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,340
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Exclamation Shėrbimet Sekrete Serbe nė Kosovė

  Hapur nga Kosovelli, 18-12-2009 14:34
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 978
  • Lexime: 327,968
  18-05-2011, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vajzat shqiptare i martojnė me meshkuj sllavė

  Hapur nga Renea, 07-01-2008 13:58
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 890
  • Lexime: 149,372
  08-07-2013, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arrow Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 18:26
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 81,849
  28-02-2021, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Enverizmi nė Kosovė - donkishotizėm antikombėtar

  Hapur nga DYDRINAS, 05-02-2010 17:41
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 649
  • Lexime: 72,554
  04-02-2014, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 16:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 68,171
  18-07-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores

  Hapur nga PORTI_05, 24-11-2005 02:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 60,499
  25-08-2007, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kush janė nė tė vėrtet biznesmenėt shqiptarė

  Hapur nga angert, 03-12-2009 11:42
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 57,552
  24-12-2009, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Ruajtja" dhe "Mbrojtja" e Mjedisit ne Shqiperi

  Hapur nga Edvin83, 14-02-2008 11:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 55,789
  26-02-2008, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Mozaiku i Muzeut Kombetar: Te hiqet apo jo?

  Hapur nga Lioness, 12-01-2008 21:01
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 470
  • Lexime: 46,968
  25-04-2008, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dosja e Krimeve

  Hapur nga Shijaksi-London, 11-11-2002 18:58
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 345
  • Lexime: 44,635
  18-08-2011, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mbulimi i femrės nė shkollė

  Hapur nga Qafir Arnaut, 18-10-2006 17:56
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 399
  • Lexime: 43,816
  14-03-2008, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Smile A duhet ti njihet Kryepeshkopit Anastas shtetesia shqiptare?

  Hapur nga P.I.N, 19-06-2009 13:27
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 404
  • Lexime: 43,586
  18-01-2010, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: A duhet te votojne emigrantet?

  Hapur nga Lioness, 17-07-2008 17:06
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  deputet, emigrant, kushtetuta, referendum, vota
  • Pėrgjigje: 342
  • Lexime: 42,363
  02-05-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 42,167
  24-09-2012, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Gjakmarrja

  Hapur nga Ferdinandi, 25-06-2003 08:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 41,042
  06-10-2010, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si ta kuptojme "liberalizimin e vizave"?

  Hapur nga pranvera bica, 09-04-2010 08:21
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 389
  • Lexime: 40,528
  21-05-2013, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kujtesė pėr ngjarjet e '97-ės

  Hapur nga BROZALINI, 02-12-2009 15:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 39,867
  17-08-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Petrolifera e Vlorės, njė kėrcėnim serioz pėr ambientin?

  Hapur nga Erniv, 03-01-2008 22:11
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 284
  • Lexime: 39,104
  27-06-2008, 20:07 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Historiku i vrasjeve ne Tropoje

  Hapur nga MaDaBeR, 17-06-2009 10:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 38,477
  14-08-2012, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: A mund tė shmangej katastrofa e kaskadės sė Drinit?

  Hapur nga ☆Angie☆, 09-01-2010 10:52
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 35,654
  01-03-2010, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqipėria dje dhe sot - Ēfarė prodhon sot Shqipėria?

  Hapur nga projekti21_dk, 14-11-2011 11:09
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 35,184
  12-04-2012, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Fenomeni "Abdi Baleta"

  Hapur nga Brari, 19-02-2003 16:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 34,121
  06-09-2009, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Angry 'Organizata islamike “Xhihadi thėrret“ Prishtinė'

  Hapur nga bnik, 24-06-2008 07:20
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 314
  • Lexime: 33,352
  20-10-2009, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?

  Hapur nga Seminarist, 31-03-2003 11:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 33,258
  28-05-2003, 23:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 16:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 33,038
  12-09-2016, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pėr dasmėn e synetisė shpenzon 200 mijė euro!

  Hapur nga illyrian rex, 03-08-2010 18:17
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 32,550
  31-08-2011, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 32,487
  22-09-2018, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Fauna dhe Flora ne Shqiperi

  Hapur nga murik, 21-10-2009 00:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 31,451
  21-10-2009, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Mendime nga Fadil Lushi mbi problematiken shqiptare

  Hapur nga fadil lushi, 04-04-2010 07:31
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 31,336
  21-01-2014, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 30,480
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A duhet tė dalė Shqipėria nga Konferenca Islamike?

  Hapur nga Fenomeni, 14-08-2006 18:11
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 282
  • Lexime: 30,233
  13-04-2009, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Emisioni Fiks-Fare, a duhen marrė masa ndaj tij?

  Hapur nga Jack Watson, 05-03-2009 04:54
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 29,712
  24-03-2011, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Martesat homoseksuale, Berisha: T’u themi po me ligj

  Hapur nga OO7, 29-07-2009 10:57
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 261
  • Lexime: 28,796
  22-12-2009, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Forcat e RENEA

  Hapur nga Lezhjani, 06-06-2002 06:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 28,732
  28-08-2009, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Turqizimi modern i shqiptarėve

  Hapur nga fattlumi, 06-08-2011 05:35
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 295
  • Lexime: 28,122
  09-10-2011, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 28,066
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 27,851
  02-11-2019, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Vėllezėr Aleancistė Kuq e Zi - jemi bėrė shumė

  Hapur nga pirro10, 13-07-2011 11:31
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 313
  • Lexime: 27,682
  05-12-2011, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Plaga e prostitucionit

  Hapur nga ALBA, 21-10-2002 03:45
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 26,768
  03-12-2004, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Nje Shembull Racizmi ne Ralitetin Shqiptar.

  Hapur nga Oni_11111, 19-03-2011 14:15
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 273
  • Lexime: 26,720
  08-06-2011, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Thumbs down Hapet shkolla greke nė Himarė

  Hapur nga ARIANI_TB, 26-02-2006 13:42
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 189
  • Lexime: 26,178
  14-05-2006, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 26,165
  02-05-2022, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 25,261
  10-07-2010, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Exclamation AKSH-ja pėrsėri nė skenė

  Hapur nga Prespar_, 12-12-2004 23:50
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 24,611
  17-05-2011, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Arsyet per te qene krenar qe jemi shqiptar!?

  Hapur nga FierAkja143, 22-01-2006 08:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 24,253
  17-02-2006, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Post Mjaft: Berisha Ik! Mjaft kėrkon dorėheqjen e kryeministrit Berisha

  Hapur nga OO7, 19-03-2008 09:06
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 329
  • Lexime: 24,148
  09-05-2008, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 24,074
  08-12-2011, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 44. A i ka pare njeri 5 Heronjte e Vigut?

  Hapur nga vagabondo_nyc, 04-02-2009 04:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 23,912
  05-04-2009, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Racizmi ne Shqiperi

  Hapur nga Enri, 21-07-2003 10:37
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 133
  • Lexime: 23,853
  24-02-2007, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 192
  • Lexime: 23,011
  23-12-2007, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 79 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •