Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3872 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 65,824
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,680
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,755
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,934
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 162,457
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  04-06-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Nje tjeter Opsion per Akademine e Shkencave

  Hapur nga pirro10, 18-05-2019 05:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  18-05-2019, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  30-04-2019, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 733
  24-04-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 132
  21-04-2019, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 297
  17-04-2019, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  16-04-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 353
  12-04-2019, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 14,975
  01-04-2019, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,290
  22-03-2019, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 2,575
  14-03-2019, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,267
  26-02-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,157
  23-02-2019, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  01-01-2019, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 195
  18-12-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  17-12-2018, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 16,538
  09-11-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  06-11-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 3,268
  28-10-2018, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 556
  28-10-2018, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 506
  27-10-2018, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 538
  27-10-2018, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  25-10-2018, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  19-10-2018, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 508
  15-10-2018, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 336
  12-10-2018, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 23,402
  22-09-2018, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 438
  21-09-2018, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 16,020
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 01:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,641
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,741
  02-08-2018, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 21:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,370
  03-07-2018, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 332
  29-06-2018, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 434
  19-06-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 952
  10-06-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 734
  30-05-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,474
  17-05-2018, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,414
  16-05-2018, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  15-05-2018, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,927
  14-05-2018, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 807
  13-05-2018, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,537
  13-05-2018, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 702
  17-04-2018, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 06:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 575
  17-04-2018, 02:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 579
  07-03-2018, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,162
  21-02-2018, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 843
  02-02-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,036
  01-02-2018, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 819
  28-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •