Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,915
Faqja 79 prej 79 FillimFillim ... 2969777879
Duke renditur temat 3901 deri 3943 prej 3943 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 707
  • Lexime: 211,900
  29-04-2022, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,405
  31-10-2019, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 102,712
  02-06-2019, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 113,792
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 217,498
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,124
  27-06-2002, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Petrit Kalakula

  Hapur nga Brari, 18-06-2002 04:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,656
  26-06-2002, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Konsensus tjeter per ligjin e zgjedhjeve?

  Hapur nga Redi, 25-06-2002 11:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,261
  25-06-2002, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Angry Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Albo, 27-04-2002 12:37
  2 Faqe
  1 2
  antidroga
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 11,892
  19-06-2002, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dilaveri

  Hapur nga Brari, 17-06-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,786
  17-06-2002, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 5. DEMO-Kristianet

  Hapur nga Brari, 16-06-2002 06:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,179
  17-06-2002, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ambasada Shqiptare ne USA

  Hapur nga Klejdi, 07-06-2002 13:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,085
  16-06-2002, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. kam nevoje per ndihmen tuaj

  Hapur nga elb77, 10-06-2002 17:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,942
  15-06-2002, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 12 Qershori Dita E Ēlirimit Tė Kosovės

  Hapur nga illiriani, 12-06-2002 22:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,697
  14-06-2002, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nato+Rusia,a eshte ne favorin tone?

  Hapur nga trinity, 29-05-2002 15:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,670
  05-06-2002, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Drejtuar te gjitha institucioneve shqiptare

  Hapur nga Anton, 07-05-2002 03:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,199
  05-06-2002, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Interviste e rradhes e Kadarese per "Korrieri"

  Hapur nga Eni, 03-06-2002 11:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,190
  03-06-2002, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rendi dhe krimi

  Hapur nga Brari, 27-04-2002 10:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,129
  31-05-2002, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. administrator pergjigje

  Hapur nga sn0m, 29-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,266
  29-05-2002, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Zgjedhje, ska rrug tjeter.

  Hapur nga Brari, 11-05-2002 04:57
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,069
  28-05-2002, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,621
  27-05-2002, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mario Bova

  Hapur nga trinity, 25-05-2002 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,658
  25-05-2002, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pafundesia aka Pafytyresia e Partive

  Hapur nga alumni, 05-05-2002 11:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,759
  21-05-2002, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Qef o Qef Qe ben Dervishi.

  Hapur nga Brari, 18-05-2002 04:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  18-05-2002, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Vrasje makaber ne Ibe.

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 16-05-2002 02:15
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,682
  17-05-2002, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ne Cilin Vit Eshte Shqiperia

  Hapur nga alumni, 17-05-2002 12:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,406
  17-05-2002, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Trafiku i PROSTITUCIONIT

  Hapur nga Eni, 16-05-2002 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  16-05-2002, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. unpf

  Hapur nga katana, 16-05-2002 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,816
  16-05-2002, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dy Armata "kombėtare" Shqiptare!

  Hapur nga kosovar, 16-05-2002 01:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,488
  16-05-2002, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A e dinit?

  Hapur nga Anton, 12-05-2002 05:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,490
  15-05-2002, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,504
  13-05-2002, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Berisha nje i papergjegjshem?

  Hapur nga Anton, 03-05-2002 05:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,662
  11-05-2002, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Angjelina dhe injoranca

  Hapur nga Brari, 08-05-2002 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,967
  08-05-2002, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Brezi i te pambaruarve apo qeverite e te rinjve

  Hapur nga Redi, 24-04-2002 16:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,273
  07-05-2002, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mafia e Trojeve

  Hapur nga Brari, 05-05-2002 06:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,092
  06-05-2002, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,454
  04-05-2002, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kush po i Mban Frenat e Shqiperise ne Dore ?

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,369
  04-05-2002, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 29. signor Antonio

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 03:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,789
  03-05-2002, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ramiz Ali (leshai)

  Hapur nga Eni, 30-04-2002 06:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,924
  30-04-2002, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Shembuj tipike te kultures shqiptare

  Hapur nga elb77, 29-04-2002 05:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,708
  29-04-2002, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pensionet ne SHBA

  Hapur nga Estella, 28-04-2002 21:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,402
  29-04-2002, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Shkolla 8 vjecare.

  Hapur nga Brari, 26-04-2002 05:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,514
  28-04-2002, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Doreheqja Tek Ne dhe Leksioni Frang

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,822
  27-04-2002, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pro - Kunder "Miqve te Shqiperise"

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,077
  26-04-2002, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. lufta kunder krimit prioritet i Kosoves

  Hapur nga tear-drops, 26-04-2002 05:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  26-04-2002, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Zgjidhja e krizes shqiptare

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,184
  25-04-2002, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,803
  24-04-2002, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Reforma Ushtarake

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,063
  23-04-2002, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 79 prej 79 FillimFillim ... 2969777879

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •