Close
Faqja 78 prej 78 FillimFillim ... 2868767778
Duke renditur temat 3851 deri 3871 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,526
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,466
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,280
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,375
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,805
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. unpf

  Hapur nga katana, 16-05-2002 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,446
  16-05-2002, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dy Armata "kombėtare" Shqiptare!

  Hapur nga kosovar, 16-05-2002 01:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,870
  16-05-2002, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A e dinit?

  Hapur nga Anton, 12-05-2002 05:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,522
  15-05-2002, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,105
  13-05-2002, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Berisha nje i papergjegjshem?

  Hapur nga Anton, 03-05-2002 05:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,004
  11-05-2002, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Angjelina dhe injoranca

  Hapur nga Brari, 08-05-2002 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,381
  08-05-2002, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brezi i te pambaruarve apo qeverite e te rinjve

  Hapur nga Redi, 24-04-2002 16:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,521
  07-05-2002, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mafia e Trojeve

  Hapur nga Brari, 05-05-2002 06:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,494
  06-05-2002, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,095
  04-05-2002, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kush po i Mban Frenat e Shqiperise ne Dore ?

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,747
  04-05-2002, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. signor Antonio

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 03:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,306
  03-05-2002, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ramiz Ali (leshai)

  Hapur nga Eni, 30-04-2002 06:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,428
  30-04-2002, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shembuj tipike te kultures shqiptare

  Hapur nga elb77, 29-04-2002 05:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,307
  29-04-2002, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pensionet ne SHBA

  Hapur nga Estella, 28-04-2002 21:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,917
  29-04-2002, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shkolla 8 vjecare.

  Hapur nga Brari, 26-04-2002 05:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,619
  28-04-2002, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Doreheqja Tek Ne dhe Leksioni Frang

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,408
  27-04-2002, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pro - Kunder "Miqve te Shqiperise"

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,552
  26-04-2002, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. lufta kunder krimit prioritet i Kosoves

  Hapur nga tear-drops, 26-04-2002 05:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  26-04-2002, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Zgjidhja e krizes shqiptare

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,412
  25-04-2002, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,077
  24-04-2002, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Reforma Ushtarake

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,551
  23-04-2002, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 78 prej 78 FillimFillim ... 2868767778

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •