Close
Faqja 51 prej 78 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,486
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,399
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,207
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,249
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,657
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,701
  30-07-2008, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 741
  28-07-2008, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kavajė, Allah, Berishė... dhe skamje

  Hapur nga Korcar-L1, 16-07-2008 16:42
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,561
  28-07-2008, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,479
  27-07-2008, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 459
  25-07-2008, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Ligji i ri, spitalet bėhen me pagesė

  Hapur nga Lioness, 21-07-2008 19:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,565
  25-07-2008, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  21-07-2008, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 913
  21-07-2008, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,215
  20-07-2008, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  20-07-2008, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,142
  20-07-2008, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 762
  19-07-2008, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,130
  18-07-2008, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  18-07-2008, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 800
  17-07-2008, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Veshkat, pranga mjekut horror

  Hapur nga brooklyn2007, 08-07-2008 10:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 7,642
  14-07-2008, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Berisha Mashtron Ushtaraket

  Hapur nga oliinter, 11-07-2008 06:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,394
  12-07-2008, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiperia 1 Euro (Sa pak vlejme)

  Hapur nga MaDaBeR, 16-03-2008 08:55
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,162
  12-07-2008, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Arsyet Pse Shqiptaret Imigrojne....

  Hapur nga altin_lezhjani, 08-07-2008 14:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,742
  11-07-2008, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pallatet ne Shqiperi

  Hapur nga juanito02, 03-07-2008 09:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,711
  11-07-2008, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  09-07-2008, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kush e ka radhen?

  Hapur nga PetritKola, 05-06-2008 23:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 3,567
  08-07-2008, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kuvend: Kalon reforma per alfabetin e shqipes

  Hapur nga Pan, 20-04-2008 08:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 4,349
  08-07-2008, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. I kujt ėshtė ky atdhe?

  Hapur nga RaPSouL, 01-06-2008 12:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,973
  08-07-2008, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 680
  06-07-2008, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 654
  05-07-2008, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kriza energjetike ne Kosovė

  Hapur nga RaPSouL, 21-04-2008 14:09
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,606
  03-07-2008, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  03-07-2008, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pyetje zotit Romano Prodi

  Hapur nga PetritKola, 28-06-2008 12:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 856
  01-07-2008, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 955
  30-06-2008, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 829
  30-06-2008, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 871
  29-06-2008, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 803
  29-06-2008, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Cfare do donit qe te ndryshonte perfundimisht ne Shqiperi?

  Hapur nga SKUTHI, 26-04-2007 07:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,301
  29-06-2008, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pse e keni Zgjedhur Profesionin/karrieren qe keni apo studjoni?

  Hapur nga AuGuSt_, 21-06-2008 11:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 4,769
  29-06-2008, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Bulqiza, Gėrdeci i heshtur

  Hapur nga antikonformisti, 09-06-2008 08:17
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,057
  28-06-2008, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Petrolifera e Vlorės, njė kėrcėnim serioz pėr ambientin?

  Hapur nga Erniv, 03-01-2008 21:11
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 284
  • Lexime: 32,517
  27-06-2008, 20:07 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse duhet tė votojnė emigrantėt

  Hapur nga DJAL_BERATI, 09-06-2008 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 904
  27-06-2008, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kadare ne shtypin tonė

  Hapur nga Agim Doēi, 11-06-2008 11:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 2,979
  24-06-2008, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,068
  22-06-2008, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A do ta gjejė Rama me Berishėn kabllin kinez

  Hapur nga Brari, 18-06-2008 13:41
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,056
  22-06-2008, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kadare: Jo Shqipėri e Madhe, por Natyrale

  Hapur nga RaPSouL, 21-06-2008 08:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 429
  21-06-2008, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ju krimit tė organizuar i keni “rruajtur bishtin”.

  Hapur nga TOKE GEGA, 09-03-2008 22:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,048
  19-06-2008, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ne politik ose i vdekur

  Hapur nga PetritKola, 11-06-2008 21:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 730
  15-06-2008, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  14-06-2008, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Regjisori nėn diktatin e vėllait tė madh

  Hapur nga Brari, 12-06-2008 04:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 600
  12-06-2008, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Skandal i ri

  Hapur nga juanito02, 11-06-2008 15:20
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,140
  11-06-2008, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. 117 shqiptarėt qė heqin dorė nga nėnshtetėsia

  Hapur nga RaPSouL, 06-06-2008 17:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 11,580
  11-06-2008, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 861
  07-06-2008, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,262
  05-06-2008, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 51 prej 78 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •