Close
Faqja 3 prej 78 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,480
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,384
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,192
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,218
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,631
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,356
  09-06-2016, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,097
  28-05-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Nga duhet tė ecė rinia shqiptare!?

  Hapur nga HAD1S, 07-05-2016 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,909
  27-05-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,280
  06-05-2016, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 986
  19-04-2016, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Llalla,Balla dhe Nishanet e tjere

  Hapur nga SERAFIM DILO, 01-04-2016 19:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,262
  05-04-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,245
  29-03-2016, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Politika shqiptare, e pertej vajmedit.

  Hapur nga SERAFIM DILO, 14-10-2015 14:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,768
  08-03-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,926
  29-02-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sa kemi mbetur ne Shqiperi?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 22-02-2016 09:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 867
  23-02-2016, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku mbeten aeroplanat e Agrokosoves?

  Hapur nga Skyfteri, 17-07-2009 16:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,787
  22-02-2016, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tirana e Re njesoj si Tirana e Vjeter!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  19-02-2016, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,281
  18-02-2016, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,984
  18-02-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,058
  16-02-2016, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sherbimet e bashkise te lali erit

  Hapur nga sadmadman, 31-01-2016 05:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 720
  01-02-2016, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 944
  27-01-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 481
  27-01-2016, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,097
  26-01-2016, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Reforma" ne Drejtesi-iiiiiiii...

  Hapur nga SERAFIM DILO, 16-01-2016 07:12
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,388
  20-01-2016, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Viktima e pare e dekriminalizimit...

  Hapur nga DYDRINAS, 13-01-2016 12:31
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,979
  14-01-2016, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Edi Rama perplasjet me mediat

  Hapur nga DYDRINAS, 07-01-2016 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  07-01-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 671
  01-01-2016, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vrima

  Hapur nga 2043, 22-12-2015 03:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 948
  25-12-2015, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,022
  21-12-2015, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Krenar me ken shqiptar?

  Hapur nga Kryeplaku, 04-09-2015 11:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,980
  16-12-2015, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Burri i dheut

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2015 19:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,204
  13-12-2015, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,008
  03-12-2015, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 885
  23-11-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  11-11-2015, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 994
  10-11-2015, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 782
  07-11-2015, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 9,291
  06-11-2015, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Radikalizmi politik i Bashės

  Hapur nga pirro10, 02-11-2015 11:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,794
  06-11-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Historia e vertete e kesaj fotografie

  Hapur nga Qyfyre, 03-11-2015 09:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 703
  03-11-2015, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,710
  28-10-2015, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 666
  25-10-2015, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,400
  25-10-2015, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Smile Punesimi dhe edukimi neper bote

  Hapur nga ANDE-LM TIRANE, 08-10-2015 08:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 710
  08-10-2015, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 6,554
  08-10-2015, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,125
  16-09-2015, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 8,499
  13-09-2015, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 997
  11-09-2015, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nilo Catalano-Hero apo Renegat?

  Hapur nga pirro10, 29-08-2015 05:44
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,515
  01-09-2015, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,883
  28-08-2015, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ril............indja

  Hapur nga DYDRINAS, 16-08-2015 04:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 4,449
  27-08-2015, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 949
  24-08-2015, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  14-08-2015, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nje Pergjigje Per Pirro Dhimen

  Hapur nga Darius, 08-08-2015 18:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,722
  13-08-2015, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 78 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •