Close
Faqja 2 prej 78 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,507
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,434
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,242
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,314
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,735
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,146
  03-01-2018, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 17:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  02-01-2018, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 19:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 603
  27-12-2017, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 16:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  20-12-2017, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,483
  12-12-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 08:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 497
  11-12-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 02:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 7. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  12-09-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 513
  09-09-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,672
  29-08-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,321
  05-08-2017, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,448
  22-06-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,746
  12-06-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 882
  12-06-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 16:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,124
  29-05-2017, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,606
  23-05-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 19:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,010
  08-05-2017, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,893
  06-05-2017, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 971
  06-05-2017, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,357
  02-05-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,221
  21-02-2017, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  08-02-2017, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 809
  07-01-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 983
  22-12-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 25,073
  13-12-2016, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  09-11-2016, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  09-11-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,073
  08-11-2016, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  06-11-2016, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  •  
  •  
 16. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 888
  24-10-2016, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,082
  18-10-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 665
  17-10-2016, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 760
  17-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,898
  15-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,742
  14-10-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,228
  12-10-2016, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 758
  09-10-2016, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  04-10-2016, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 645
  04-10-2016, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,455
  01-10-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 688
  30-09-2016, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 02:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 14,600
  26-09-2016, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 15:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 26,460
  12-09-2016, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,101
  07-09-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,722
  05-08-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 15:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 57,237
  18-07-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 07:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,917
  12-07-2016, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 78 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •